1

KOLIK STOJÍ BALÍČEK FOCENÍ NEBO NATÁČENÍ?

Celková cena je závisla na Vašich požadavcích a možnostech zvolení příplatkových služeb. Pro přesnou kalkulaci mě neváhejte kontaktovat.

2

KDY DOSTANU FOTOGRAFIE ČI VIDEO?

Postprodukce je velmi složitý proces od správného výběrů záběrů/snímků až po dokonalou souhru barev a tónů. Nikdy nechci práci uspěchat na úkor kvality a zpravidla dílo předávám do 2 měsíců od data konání svatby.

3

PRACUJETE SÁM?

S nárustém poptávek jsem do svého týmu přibral fotografa a kameramana, kteří mě jsou schopni nahradit v případě, že termín mám již obsazený. Postprodukci však dělám vždy sám neboť tento proces je klíčový. Pro zachycení více momentů a tvorbu vedlejších záběrů si lze připlatit za druhého kameramana či fotografa.

4

JSTE OCHOTNÝ ZA SVATBOU CESTOVAT? KOLIK STOJÍ DOPRAVA?

Miluji cestování. Beru to jako výzvu a mám rád svatby na nových místech. Pokud je Vaše svatba dál než 500 km, cena je na individuální dohodě. U dopravy do 500 km si účtuji 4 Kč/km. Počítá se vždy z Kroměříže a bere se cesta tam i zpět.

5

CO OBSAHUJE BALÍČEK FOCENÍ?

V současné době mám v nabídce pouze možnost celodenního focení. Zahrnuje 10 hodin focení, úpravu 200 ks fotografií a předsvatební schůzku. Dle dohody lze zajistit i tisk jednotlivých fotografií ve špičkové kvalitě nebo celou fotoknihu.

6

CO OBSAHUJE BALÍČEK NATÁČENÍ?

V současné době mám v nabídce pouze možnost celodenního natáčení. Zahrnuje 10 hodin natáčení, střih, ozvučení, barvení spotu v délce 2 – 4 minuty a předsvatební schůzku. Dle dohody lze vytvořit i dokument, což je střih cca 25 – 45 minutového videa z celého dne.

7

MOHU SI VYBRAT K VIDEU SKLADBU?

Každé video je jedinečné a hudba je její důležitou součástí. Proto výběr provádím sám a pečlivě vybírám hudbu s licencí pro každé video. V případě delšího videa (dokumentu) je výběr skladeb na vás.

8

JAKÝM ZPŮSOBEM OBDRŽÍM FINÁLNÍ PRODUKT?

Vaše fotografie či video předávám na dřevěném „handmade“ flash disku za příplatek 300 Kč. Mohu zaslat i elektronicky pomocí portálu uschovna.cz nebo myairbridge.com. V případě videí je k dispozici i odkaz na youtube nebo vimeo.

9

JAKÉ JSOU PLATEBNÍ PODMÍNKY?

Při podpisu smlouvy se skládá záloha v minimální výši 2900 Kč pokud není dohodnuto jinak. Zbylá částka je splatná do tří dnů od data konání svatby.

Kontakt

MÁTE NĚJAKÉ DALŠÍ DOTAZY?