1

KOLIK STOJÍ BALÍČEK FOCENÍ NEBO NATÁČENÍ?

Celková cena je závisla na Vašich požadavcích a možnostech zvolení příplatkových služeb. Pro přesnou kalkulaci mě neváhejte kontaktovat.

2

KDY DOSTANU FOTOGRAFIE ČI VIDEO?

Postprodukce je velmi složitý proces od správného výběrů záběrů/snímků až po dokonalou souhru barev a tónů. Nikdy nechci práci uspěchat na úkor kvality a zpravidla dílo předávám do 2 měsíců od data konání svatby.

3

PRACUJETE SÁM?

S nárustém poptávek jsem do svého týmu přibral fotografa a kameramana, kteří mě jsou schopni nahradit v případě, že termín mám již obsazený. Postprodukci však dělám vždy sám neboť tento proces je klíčový. Pro zachycení více momentů a tvorbu vedlejších záběrů si lze připlatit za druhého kameramana či fotografa.

4

JSTE OCHOTNÝ ZA SVATBOU CESTOVAT? KOLIK STOJÍ DOPRAVA?

Miluji cestování. Beru to jako výzvu a mám rád svatby na nových místech. Pokud je Vaše svatba dál než 500 km, cena je na individuální dohodě. U dopravy do 500 km si účtuji 4 Kč/km. Počítá se vždy z Kroměříže a bere se cesta tam i zpět.

5

CO OBSAHUJE BALÍČEK FOCENÍ?

V současné době mám v nabídce pouze možnost celodenního focení. Zahrnuje 10 hodin focení, úpravu 200 ks fotografií a předsvatební schůzku. Dle dohody lze zajistit i tisk jednotlivých fotografií ve špičkové kvalitě nebo celou fotoknihu.

6

CO OBSAHUJE BALÍČEK NATÁČENÍ?

V současné době mám v nabídce pouze možnost celodenního natáčení. Zahrnuje 10 hodin natáčení, střih, ozvučení, barvení spotu v délce 2 – 4 minuty a předsvatební schůzku. Dle dohody lze vytvořit i dokument, což je střih cca 25 – 45 minutového videa z celého dne.

7

MOHU SI VYBRAT K VIDEU SKLADBU?

Každé video je jedinečné a hudba je její důležitou součástí. Proto výběr provádím sám a pečlivě vybírám hudbu s licencí pro každé video. V případě delšího videa (dokumentu) je výběr skladeb na vás.

8

OSOBNÍ PREZENTACE DÍLA

Natáčením Vaší svatby souhlasíte s uveřejněním díla pro osobní prezentaci, pakliže není dohodnuto předem jinak.

9

JAKÉ JSOU PLATEBNÍ PODMÍNKY?

Při podpisu smlouvy se skládá záloha v minimální výši 2900 Kč pokud není dohodnuto jinak. Zbylá částka je splatná do tří dnů od data konání svatby.

10

JAKÝM ZPŮSOBEM OBDRŽÍM FINÁLNÍ PRODUKT?

Vaše fotografie či video předávám na dřevěném „handmade“ flash disku za příplatek 300 Kč. Mohu zaslat i elektronicky pomocí portálu uschovna.cz nebo myairbridge.com. V případě videí je k dispozici i odkaz na youtube nebo vimeo.

11

DOSTANU NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE A NATOČENÉ ZÁBĚRY?

Bohužel, neupravené fotografie a pořízené záběry neposkytuji. Je to neprofesionální. V restauraci dostanete také hotové jídlo, nikoliv jeho ingredience. Pokud chcete další fotografie, můžete si je samozřejmě dokoupit. V případě videa lze dokoupit střih dokumentu ve kterém jsou použity zpravidla všechny záběry a jeho délka se odvíjí od aktivit během svatebního dne.

Kontakt

MÁTE NĚJAKÉ DALŠÍ DOTAZY?