6 tipů na svatební dárky pro rodiče

Svatební dar pro rodiče je velmi hezkou myšlenkou a zvykem, na který by se nemělo zapomínat stejně jako by se nemělo zapomínat na rodiče. Jsou to právě oni, kdo děti vychovali, dali jim svou lásku a věnovali čas. Malé poděkování si jistě zaslouží. A v tento velký den obzvlášť.

1. Hrnky nebo talířky

Poděkování může být napsáno i na hrníčcích, ze kterých pijí vaši rodiče každé ráno kávu nebo čaj. Nebojte se obdarovat je na první pohled obyčejným dárkem. Věřte, někdy ty každodenní drobnosti potěší nejvíce. Hrnek je milý a zároveň praktický dárek, na který jim v poličce nebude padat prach. Stejně to může být i v případě talířků.

Image result for svatební dary pro rodiče"

2. Šperk

V případě, že máte na dárek vyšší rozpočet, kupte jim šperk nebo hodinky. Na vnitřní stranu šperku dejte vygravírovat „Děkuji“, „Miluji tě, mami“, nebo cokoli jiného. Darujete jim cennou vzpomínku na váš svatební den, na váš životní milník.

3. Dort

Tradiční forma poděkování a nechybí na většině svateb je dort s nápisem děkuji za syna a děkuji za dceru. Dort můžete přizpůsobit na míru dle chuťových pohárků rodičů.

4. Dopis

Možná se vám těžko říkají děkovná slova. Příliš se rozlítostníte, a tak nedokážete rodičům říci všechno, co máte na srdci. Říká se, že papír snese hodně. A je to pravda. Napište jim zkrátka dopis a vložte do něj veškerou upřímnost svého srdce. Samozřejmě, dbejte na detaily. Pěkný ozdobný papír, vkusná obálka a hlavně, dopis v žádném případě nepište na počítači. Dejte si záležet a pište ho rukou. Nejde o krasopis, ale o čas a úmysl.

5. Výlet

Poděkujte rodičům formou společného výletu.  Vše závisí na vaší peněžence a cestovatelských touhách vašich rodičů. Dopřejte jim odpočinek ve wellness, túru v horách nebo dovolenou u moře. Darujte jim výlet třeba tam, kam nemohli z finančních nebo jiných důvodů vycestovat, právě kvůli vám. Kvůli tomu, že vám museli zaplatit rovnátka, nebo proto, že jste měla angínu a oni zkrátka vycestovat nemohli.

Image result for trip"

6. Dárkové předměty

Na internetu najdete celou řadu různých předmětů věnovaných právě darům pro rodiče. Pak je to už jen na Vás se trefit do vkusu. Například pro tatínka můžete koupit placatku, zapalovač, otvírák a pro mamiku třeba náramek, zrcatké atp.

Sdílet