Prožít svatbu jako z Pohádky? Bukovanský mlýn Vám splní Váš sen!

Milý snoubenci, víkend a krásné jarní počasí je pro mnoho z Vás rovnítkem všemožných výletů do přírody, pro mne avšak nikoliv. V tento teplý, jarní čas se už několik let obvykle věnuji Vám, svým klientům. Jsem tady pro Vás, abych okamžiky vašeho štěstí uchoval na celý Váš život. Avšak situace jaká nyní ve světě panuje, si žádá prozatimní změny v našich obvyklých životech. I když spolu momentálně nemůžeme spolupracovat na vašem dni D, rozhodl jsem se společně se svou partnerkou, pro vás probádat místa pro Vaši svatbu, stále neokoukané.

Svatba na konci světa v naprostém soukromí, v okouzlující přírodě, ve stylu Provance. To je romantický Bukovanský mlýn. Váš svatební obřad se uskuteční v kouzelné zahradě s výhledem do rozlehlých vinic, přímo u mlýnského kola v pozadí s bílými venkovskými domečky. Doslova jako z pohádky „Princezna ze mlejna“. Svatební hostina se uskuteční pod širým nebem, nebo v párty stanu v tradičním stylu, s výbornou a chutnou hostinou.

Toto venkovské místo nás přímo okouzlilo.

Panovala zde velmi příjemná rodinná atmosféra. Octli jsme se uprostřed krásné přírody ve společnosti domácích zvířat, kde nás romantika doslova pohltila. Naprosto si umíme představit vaše láskyplné videozáběry, které se stanou jedním slovem skvostnými. Jak ale vždy my říkáme – svatba by měla být taková, jací jste vy sami. Teprve pak může být opravdu veselá a nezapomenutelná.

Doufám, že se Vám moje představa o venkovské svatbě líbí, a stane se vám inspirací pro tu vaši.

www.bukovansky-mlyn.cz

Sdílet