Začínal jsem jako fotograf a jak čas ukázal, největší vášen jsem objevil v dokumentování svatebních příběhů po celém světě prostřednictvím elegantních, autentických a nadčasových svatebních filmů. Jsem svatební kameraman se sídlem v České republice.

Mám podle přátel neuvěřitelný smysl pro detail a jsem názoru, že i malé nepatrnné detaily tvoří jeden velký celek. Svatby jsem si zamiloval, protože jsem součástí nespočetného množství různých příběhu lidí, kterým právě díky svatebnímu filmu mohu zachytit jejich velký den tak, jak to cítím, vidím a povědět jejich příběh. Při natáčení je pro mě přirozenost na prvním místě, nemám rád strojené záběry, úmělé osvětlení, protože díky tomu mohu vytvořit krásné a nadčasové snímky.

Moji práci jste mohli vidět i v televizi, kde jsem režíroval řadu televizních reklam pro jednu z největších audiovizuálních produkcí v České republice. Natáčel jsem také dokument o Africe, kde jsem posílil mé zkušenosti v zachycení detailu a děje, který se odehrává jen jednou a velmi krátkou chvíli, stejně jako u svatebního dne.

page2image61985856

NÁŠ TÝM

NÁŠ TÝM SE SKLÁDÁ ŽE SKUTEČNÝCH PROFESIONÁLŮ V OBORU SVATEBNÍCH KAMERAMANŮ A FOTOGRAFŮ.
me

CEO, kameraman & fotograf

MAREK HOŘAVA
31064364_1077560689058698_561957562572865536_o

Fotograf

Peter Rigo

pmweb

Kameraman

Patrik Možíš

kolacek

Fotograf

Marek Koláček