Pár nápadů, jak od nás využít zapůjčený INSTAX

To, že si můžete u nás zapůjčit Polaroid nebo Instax zdarma (respektive zaplatíte jen vratnou zálohu a náplně do foťáku), pro vás už určitě není žádná novinka. Všiml jsem si ale, že se tahle super vychytávka využívá víceméně jen na fotokoutky. Dám Vám tedy pár tipů jak tyhle instatní foťáky originálně využít naplno!

1. Zasedací pořádek

Pokud plánujete mít hosty rozdělené ke konkrétním stolům, udělejte jim to zábavné. Na provázky znázorňující jednotlivé stoly přikolíčkujte lístečky se jmény, aby se každý z hostů našel a na ceduli napište úkol, který zní: Nahraďte jméno fotkou! Cílem je, aby se každý ze svatebčanů ještě před slavnostní hostinou vyfotil a fotku z Instaxu připnul na provázek. A Vy budete mít jistotu, že budete mít vzpomínku úplně na každého hosta, Vašeho svatebního dne.

2. Reportáž

Určitě spousta z Vás sleduje, nebo sledovalo seriál Přátele. Vzpomínáte si na ten díl, ve kterém Chandler s hrůzou zjistí, že nerozdal hostům jednorázové foťáky? Myslím, že Monica měla super nápad, aby sami hosté udělali takovou malou reportáž z jejich vlastního pohledu. Profesionální fotograf samozřejmě udělá spoustu fotek, ale bude se víceméně zaměřovat na novomanžele a na silné okamžiky a emoce. Když ale necháte instatní foťák kolovat mezi hosty, zachytí svatební atmosféru zase trochu jinak. A budete mít památku i na momenty, kterých jste sami svědky nebyli, třeba proto, že jste se zrovna věnovali focení, nebo svatebnímu tanci.

3. Překvapte hosty děkovnou kartou s instax fotografií, na které budou právě oni

Pokud jste dostatečně kreativní, můžete si užít trochu post-svatební zábavy – použijte fotografie Instaxu z vašeho dne a vyrobte si své děkovné karty jako skvělou památku pro hosty!

4. Použíjte instax fotografie jako roztomilou ozdobu na svůj svatební dort

Touto alternativou vnesete do svatebního dortu kousek osobního doteku, co myslíte? Budete – li mít zájem o zpestření vašeho svatebního dne těmito instax nápady, určitě si neváhejte o zapůjčení fotoaparátu napsat!

Užívejte at už svých svatebních připrav, nebo zkrátka čehokoliv, co právě děláte!

Sdílet