Bohuš Matuš

VAŠE SCHOPNOST PŘENÉST DO FILMU NAŠI LÁSKU A RADOST JE PROSTĚ NEUVĚŘITELNÁ.

Nejsme schopni vystihnout slovy, jak jsme vděční za úžasné svatební video, které jste pro nás natočili. Vaše preciznost a schopnost přenést naši lásku a radost je prostě ohromující. Při každém přehrání filmu se okamžitě vrátíme zpět k tomu magickému dni a znovu prožíváme všechny ty emoce. Děkujeme vám za to, že jste zachytili naše nejcennější vzpomínky tak nádherným a dojemným způsobem. Jste opravdu mistři svého řemesla.

BohušMatuš

Kateřina Šmídová

JE MIMOŘÁDNĚ TALENTOVANÝ, DOKÁŽE ZACHYTIT HLOUBKU TĚCH NEJKRÁSNĚJŠÍCH MOMENTŮ.

Jako svatební koordinátorka využívám služby videografů velmi často. S Markem jsem měla možnost spolupracovat a určitě to nebylo naposledy. Je mimořádně talentovaný, dokáže zachytit hloubku těch nejkrásnějších momentů, aniž by je jakkoli narušil.

Během svatebního dne je Marek profesionální. Má schopnost se nenuceně pohybovat mezi hosty. Je ale také velmi vnímavý k potřebám svatebního páru.

To, jak dokáže vyprávět celý svatební příběh prostřednictvím videa, je opravdu jedinečné!

KateřinaŠmídova

Catherine Rakkar

DONOVAN AND I WERE SAYING LAST NIGHT HOW AMAZING IT WAS TO WORK WITH YOU AND TOMAS DURING OUR WEDDING WEEK.

You really went above and beyond our expectations and the quality of your work is truly amazing. Additionally, Donovan and I both felt so relaxed and comfortable when we were being filmed. I cannot say enough good things about you both!

CatherineRakkar

Lucie Nečasová

JEN TĚŽKO SE DÁ VYJÁDŘIT, JAK ÚŽASNOU VZPOMÍNKU NA NÁŠ SVATEBNÍ DEN MAREK VYTVOŘIL

Je to absolutní profesionál, který nepodcení ani ten nejmenší detail. Vše má promyšlené, celé natáčení probíhá přirozeně a nenuceně. Skvělá volba záběrů, obrovský cit pro finální zpracování, a hlavně ochota a neuvěřitelná vstřícnost, takový je Marek.

LucieNečasová

LIBOR ŠULA

IT WAS JUST AMAZIN EXPERIENCE!

You are truly so highly professional and so kinde and humble! The resul of your work did exactly touch the people the way we want it! Thank you!

LiborŠula

Rebecca Montanari

MAREK’S WORK IS BEYOND INCREDIBLE!

The attention to detail and the patience that he has while working is evident. He filmed an engagement shoot for my husband and I when we first decided to choose marek to be our videographer!

RebeccaMontanari

Kimberly

MAREK EXECUTED THIS FLAWLESSLY

His vision, creativity, and passion for what he does are just a few of the things that contribute to his talent and success, and every bit of his work shows for it.

Kimberly

Darja Sterba

MAREK WAS SO PROFESSIONAL AND NICE!

He made us feel so comfortable and directed us effortlessly! He showed us a couple shots during the wedding and we were absolutely blown away! I don’t know how any person can have that much talent.

DarjaSterba

Dbejte na to,
abyste svou práci dělali s vášní.

MarekHořava