1

KOLIK STOJÍ NATÁČENÍ?

Celková cena je závisla na Vašich požadavcích a možnostech zvolení příplatkových služeb. Pro přesnou kalkulaci mě neváhejte kontaktovat.

2

KDY DOSTANU HOTOVÉ VIDEO?

Postprodukce je velmi složitý proces od správného výběrů záběrů až po dokonalou souhru barev a tónů. Nikdy nechci práci uspěchat na úkor kvality a zpravidla dílo předávám do 4 měsíců od data konání svatby.

3

PROČ DRUHÝ KAMERAMAN?

Druhý kameraman je tou správnou volbou pro větší svatby, kde Vám na zachycení každého detailu opravdu záleží. Výhodou je i možnost prostřihu záběrů mezi kamerami.

4

JSTE OCHOTNÝ ZA SVATBOU CESTOVAT? KOLIK STOJÍ DOPRAVA?

Miluji cestování. Beru to jako výzvu a mám rád svatby na nových místech. Pokud je Vaše svatba dál než 500 km, cena je na individuální dohodě.

6

CO OBSAHUJE BALÍČEK NATÁČENÍ?

Nabízím celodenní natáčení svatby s možností dokoupení tvorby představebního filmu. Svatební natáčení zahrnuje až 12 hodin v den svatby, letecké záběry dronem, střih, ozvučení, barvení klipu v délce 2 – 3 minuty a předsvatební schůzku. Lze si dokoupit i svatební film, který je v délce dle výběru služby od 8 až do 60 minut. Předsvatební natáčení je pak na individuální dohodě.

7

MOHU SI VYBRAT K VIDEU SKLADBU?

Každé video je jedinečné a hudba je její důležitou součástí. Proto výběr provádím sám a pečlivě vybírám hudbu s licencí pro každé video. Spolupracuji také s filmovými producenty a je možné za příplatek mít i složenou hudbu na míru k Vašemu svatebnímu klipu. V případě delšího videa (dokumentu) je výběr skladeb na vás.

8

OSOBNÍ PREZENTACE DÍLA

Natáčením Vaší svatby souhlasíte s uveřejněním díla pro osobní prezentaci, pakliže není dohodnuto předem jinak (jedná se pouze o krátká videa. Půlhodinové filmy jsou samozřejmě soukromé). Je to moje jediná forma propagace a většina klientů mě osloví na základě zveřejněných prací na internetu. Pokud nechcete, aby vaše video někdo viděl, není problém, ale je to bráno jako nadstandardní služba a musíte za to připlatit.

9

JAKÉ JSOU PLATEBNÍ PODMÍNKY?

Při podpisu smlouvy se skládá rezervační poplatek ve výši 30% z celkové částky. Zbylá částka je splatná do tří dnů od data konání svatby.

10

JE REZERVAČNÍ POPLATEK VRATNÝ?

Rezervační poplatek není vratný. Složením rezervačního poplatku platíte za rezervaci Vašeho termínu na který se zavazuji jakoukoliv další zakázku či soukromou událost odmítnout. V případě zásahu vyšší moci záloha není vratná, ale je možné ji použít a odečíst od celkové ceny pro rezervaci nového termínu.

11

JAKÝM ZPŮSOBEM OBDRŽÍM FINÁLNÍ PRODUKT?

Hotové svatební filmy předávám na USB flash disku. Mohu zaslat i elektronicky přes cloudové úložiště myairbridge.com nebo s odkazem na youtube.com / vimeo.com.

12

DOSTANU NATOČENÉ ZÁBĚRY?

Ano, je to možné za poplatek dle aktuálního ceníku, který Vám na vyžádání zašlu. Surová data jsou obvykle pro většinu běžných uživatelů bezvýznamná. Jedná se totiž o digitální negativ klipu, který je nutno “vyvolat.” Má totiž šedý obraz bez kontrastu se ztlumeným zvukem a je ve formátu BRAW, který otevře jen specializovaný software určený k postprodukci obrazového materiálu.

KONTAKT

MÁTE NĚJAKÉ
DALŠÍ DOTAZY?