fbpx

1

HOW MUCH DOES A PACKAGE COST?

Wedding packages vary in price based on your needs! For specific details on pricing please contact me.

2

HOW LONG DOES IT TAKE TO GET MY WEDDING FILMS?

Post-production on your wedding video/photos is a very detail oriented process, from finding the perfect music, to the perfect color grade, I never want to rush the process. Most wedding videos/photos are completed within 2 months of your wedding date. If for some reason it will be longer, I will contact you directly and let you know what the schedule will be!

3

WORKING ALONE?

S nárustém poptávek jsem do svého týmu přibral fotografa a kameramana, kteří mě jsou schopni nahradit v případě, že termín mám již obsazený. Postprodukci však dělám vždy sám neboť tento proces je klíčový. Pro zachycení více momentů a tvorbu vedlejších záběrů si lze připlatit za druhého kameramana či fotografa.

4

WILL YOU TRAVEL TO MY WEDDING LOCATION?

I LOVE to travel. I enjoy filming/shooting new places and venturing to fun destinations. If your wedding is over 60 kilometres outside of the Kromeriz (Czech republic) metro area I can discuss any travel costs with you personally during the booking process.

5

WHAT'S INCLUDED IN THE PICTURE PACKAGE?

V současné době mám v nabídce pouze možnost celodenního focení. Zahrnuje 10 hodin focení, úpravu 200 ks fotografií a předsvatební schůzku. Dle dohody lze zajistit i tisk jednotlivých fotografií ve špičkové kvalitě nebo celou fotoknihu.

6

WHAT'S INCLUDED IN THE FILMING PACKAGE?

Nabízím celodenní natáčení svatby a možnost dokoupit si nadstadardní službu tvorbu představebního filmu. Svatební natáčení zahrnuje 10 hodin v den svatby, střih, ozvučení, barvení spotu v délce 2 – 4 minuty a předsvatební schůzku. Dle dohody lze vytvořit i dokument, což je střih cca 20 – 30 minutového filmu z celého dne. Předsvatební natáčení je pak na individuální dohodě. Výstupem je samotné video od 1 – 3 minut a zahrnutí záběrů do svatebního filmu.

7

HOW IS MUSIC CHOSEN?

Each film is unique and music is an important part of that. I will carefully select music for each edit with tracks I license for each film.

8

PERSONAL PRESENTATION OF THE WORK

Natáčením Vaší svatby souhlasíte s uveřejněním díla pro osobní prezentaci, pakliže není dohodnuto předem jinak (jedná se pouze o krátká videa. Půlhodinové filmy jsou samozřejmě soukromé). Je to moje jediná forma propagace a většina klientů mě osloví na základě zveřejněných prací na internetu. Pokud nechcete, aby vaše video někdo viděl, není problém, ale je to bráno jako nadstandardní služba a musíte za to připlatit.

9

HOW ARE PAYMENTS SET UP?

1/2 payment retainer due on signing agreement to secure your event date. 1/2 payment due 3 days prior to event date.

10

HOW IS MY FINAL PRODUCT DELIVERED?

Your videos or photos will be delivered to you online through Vimeo (digital download available) and Facebook (which is usually the best way to share). USB handmade thumb drives (+300 CZK), hard drives, if you desire!

11

WILL I GET UNPREPARED PHOTOS AND SHOTS?

Bohužel, neupravené fotografie a pořízené záběry neposkytuji. Je to neprofesionální. V restauraci dostanete také hotové jídlo, nikoliv jeho ingredience. Pokud chcete další fotografie, můžete si je samozřejmě dokoupit. V případě videa lze dokoupit střih dokumentu ve kterém jsou použity zpravidla všechny záběry a jeho délka se odvíjí od aktivit během svatebního dne.

CONTACT

FOR ANY OTHER QUESTIONS, PLEASE CONTACT ME.