Točím emotivní svatební videa v USA a má to úspěch

Svatební videa dnes točí kde kdo. Já se snažím svatební videa tvořit tak, jakobych točil film. Lidi chodí do kina na filmy, aby si pobrečeli a probudili v sobě emoce. Prožívají životní příběh společně s hlavním hrdinou filmu. Já dělám takové “filmové” hrdiny právě ze svatebčanů. Chci, aby klienti z videa poznali, že nejde o strohou reportáž toho, co se ten den odehrávalo, ale o příběh plný emocí. Zároveň je to z velké části autorské dílo. Je to velmi o důvěře. Ke každému přistupuji osobitě.

Na předsvatební schůzce svatebčany vyzpovídám. Zjistím kdo jsou, jak žijí, blíž je poznávám. Vlastně se na omezenou dobu staneme kamarády. To má pak velký vliv na výsledek. Odpadá pocit studu. Jsem vlastně trochu jako malíř, který svým pohledem zachycuje to, co je podle něj nejlepší, nejzajímavější. Zároveň nikdy nevím, jaký bude výsledek. To je někdy obtížné klientům vysvětlit. Někteří mají pocit, že jde o výrobu na zakázku.

V oblibě jsou i předsvatební videa. Jedná se o krátký film, který může vyprávět Váš příběh z reálného prostředí, kde jste měli své první rande a zachycuje podobné momenty jako dříve. Tyto okamžiky se pak snažím prolnout i do samotného svatebního filmu a video dostane mnohem větší emoční zásah.

Pokud ještě nemáte vyřešené svatební video, neváhejte se na mě nezávaznš obrátit a můžeme společně projít možnosti. Rozhodnutí je pak na Vás. https://www.marekhorava.cz/mam-zajem/

Sdílet

Mohlo by vás zajímat